Translate

יום רביעי, 18 במרץ 2020

איזון המערכת ההורמונלית האם גם אתם סובלים מבעיות של חוסר איזון הורמונלי? חוסר חשק ובעיות בתפקוד המיני? בעיות בשלפוחית השתן? מאת: שרית יוכפז


              


             איזון המערכת ההורמונלית-שרית יוכפז
האם גם אתם סובלים מבעיות של חוסר איזון הורמונלי? חוסר חשק ובעיות בתפקוד המיני? בעיות בשלפוחית השתן? 

האם גם אתן הנשים עם גלי חום או בעיות פוריות, דימומים, יובש בנרתיק ובעיות במחזור?
בעיות של נשירת שיער, בעיות בציפורניים ובעצמות, עייפות ותשישות? מסתבר שאתם ממש לא לבד. תופעות אלה שכיחות הן אצל גברים והן אצל נשים ובעיקר בגיל המעבר.
הבשורות הטובות הן שיש פתרון, הורמון ביולוגי הזהה באופן מושלם עם המולקולה האנושית.
רציתי לדעת יותר לעומק ולכן הלכתי לפגוש את ד"ר ישראל יפה, רופא כללי כבר 30 שנה, ששיתף אותי בפריצת הדרך של עולם ההורמונים.


מי אתה ד"ר ישראל יפה?

ד"ר יפה סיים לימודי רפואה לפני 30 שנה בניו ג'רסי ארה"ב, ופתח שם מרפאה שזכתה להצלחה גדולה עם למעלה מ-6000 מטופלים. אחרי 12 שנה החליט לעלות עם אשתו  וילדיו לישראל. מכר את המרפאה בארה"ב, מכר את ביתו והתכונן לרגע המאושר. אלא ששבוע לפני המעבר אובחן בנו כחולה סרטן נוירובלסטומה. עולמה של המשפחה התהפך והם נשארו בניו יורק לטיפולים. בבית החולים הבחין ד"ר יפה במטופל סיני ששכב במיטה הסמוכה כשאביו מקפיד להשקותו בשיקויים המורכבים מצמחים וויטמינים.

 יפה שחיפש מזור לבנו בכל דרך, ביקש לבדוק את התרופה אך רופאי בית החולים המליצו שלא יעשה כן וביטלו את הנושא במיידי. חרף דעת הרופאים, החליט ד"ר יפה לבדוק גם דרכים אלטרנטיביות לרפואה הקונבנציונלית. הוא פנה לחבר, רופא אינדוקרדיולוג המתמחה ברפואה משלימה ושמו יצא למרחקים כמי שמחולל ניסים ונפלאות שהמליץ לו על טיפול נטורופתי מיוחד, והתוצאות היו מדהימות. כיום הבן כבר בן 25 בריא ומאושר.

במהלך השנה בו טופל בנו בבי"ח, ד"ר יפה שב ופתח את המרפאה אלא שהפעם דרך הטיפול הייתה שונה. הוא החל מטפל בעזרת ויטמינים ותרופות מהטבע ועם התאמה מולקולרית זהה לגוף האדם. במקביל דרש ממטופליו לקחת אחריות על הבריאות שלהם. לאכול בריא, לשלב פעילות ספורטיבית, להוריד את רמת המתח בחיים, ולישון טוב בלילה. הטיפול הפך הוליסטי ומשלב רפואה עם אחריות המטופל. והתוצאות היו פנומנליות עליהן הוא זכה בפרסים ובפרסום, וידע כי זו תהיה דרכו הרפואית בהמשך.
כשעלה לישראל עבד בקופ"ח וקיווה לחולל מהפכה בעזרת החומרים הטבעיים. לאכזבתו גילה שדווקא החולים העדיפו להמשיך ולקבל את הטיפול הקונבנציונלי עם חומרים כימיקליים ושהם אינם פתוחים עדיין לשינויים בתחום. בעקבות זאת עזב את המערכת ומזה 20 שנה שהוא מטפל במרפאתו בתל אביב ביותר מ-20,000 נשים ולגברים המגיעים במיוחד אליו למרפאה כדי שיחזיר לגופם את האיזון ההורמוני שאיבדו עם השנים, זאת בעזרת Bio-Identical-Hormones היא כמוסת ה-Pellet  התואמת באופן זהה את מולקולת גופנו..מהי שיטת הטיפול המיוחדת של ד"ר יפה?

עד לפני שנתיים טיפל ד"ר יפה בבעיות איזון הורמונלי בעזרת קרמים ומשחות המבוססים על חומרים טבעיים שעברו תהליך סינטטי, ומגובים עם תעודות על ידה ה-USP האמריקאי כי מרכיביהם תואמים את המולקולה האנושית. קרמים אלה קיימים בשוק החל משנת 1940. "למה לקחת חומרים כימיקלים ולא רכיבים שהגוף מייצר מגיל 12 ולהשתמש בהם כדי להביא לאיזון הורמונלי? למה להשתמש בהורמונים כימיקלים שזרים לגוף, ולא ברכיב שהגוף מכיר ומקבל אותו באופן טבעי?" הוא מקשה.
חשוב לדעת שהורמון שאינו מאוזן יכול לייצר בעיות של נשירת שיער, חוסר תפקוד מיני, בעיות במשקל ועוד. את כל הבעיות האלה ניתן לפתור בעזרת חומרים ביולוגיים טבעיים בגוף.

מהו הורמון הפלט?

לפני שנתיים קיבל אחד מבית מרקחת בארץ אישור ממשרד הבריאות לייצר בפעם הראשונה בישראל את הורמון "הפלט". 
בפעם הראשונה יוצרו בישראל ההורמונים הטבעיים התואמים את התיאוריות הטיפוליות של ד"ר יפה. הוא מיד נקרא לדגל והתבקש לתרום מהידע והניסיון שלו בשיווק והפצת המוצר. הרי זה בדיוק מה שהוא עושה במהלך 20 השנים האחרונות. אין זה פלא שהפך למוביל ופורץ דרך בתחום ההורמונים הטבעיים, ועד היום הוא הכשיר כמאה רופאים מכל הארץ הבאים להרצאות ולסדנאות ללמידה על כמוסת הורמון ה"פלט".

עד לפני שנתיים מקובל היה לקחת הורמונים בבליעה יומית, לכל מי שסבל מתופעות גיל הבלות כמו גלי חום והזעות, בעיות באיזון הורמונלי וחוסר תפקוד מיני. אולם, מחקרים רפואיים הוכיחו כי לקיחת הורמונים המכילים חומרים כימיקליים הזרים לגוף שאינו תואמים את המולקולה האנושית אכן שיפרו את מצב גלי החום וההזעה מהם סבלו הנשים, אך במקביל העלו את הסיכוי והסיכון לפתח סרטן, התקפי לב ושבץ.

הורמון ה"פלט" 
הוא פריצת דרך בטיפול ההורמונלי. מדובר במוצר חדש בישראל (להזכירכם, בעולם השימוש בו החל עוד בשנת 1940), הורמון ביולוגי שמורכב מפולי סויה ובטטה מקסיקנית שעברו תהליך סינטטי ושמרו על הזהות המושלמת שלהם למולקולה האנושית. כמוסת ה"פלט" גודלה כגודל של גרגיר אורז. היא מרוכזת יותר מהקרמים והמשחות, נספגת ישירות בדם ואינה עוברת דרך מערכת העיכול ולכן אין תופעות לוואי. ההורמון נמס לאט ומספק את הטסטוסטרון וההורמונים הנדרשים לגוף האדם ומשפר את המרץ ואת התפקוד המיני.

במשך 20 שנות פעילותו של ד"ר יפה בהם טיפל בעזרת הקרמים והמשחות שלו, לא נרשם אפילו מקרה אחד של סרטן לאף אחד מלקוחותיו. וכיום הוא מציע למטופליו שתי דרכי טיפול לאיזון הורמונלי, הן את כמוסת ה"פלט" והן את המשחות והקרמים,
 תלוי רצון המטופל. חשוב לציין כי המרכיבים הן של הכמוסה והן של הקרמים זהים לגמרי, מכילים רכיבים טבעיים ללא כימיקליים וזהים לחלוטין למבנה המולקולה האנושית.

את הקרמים והמשחות מורחים על הגוף, את כמוסת ה"פלט" מחדירים לגוף על ידי זריקה, פעולה הלוקחת דקות בודדות, והיא תקפה לכ-4 חודשים אצל הנשים, וכ-6 חודשים אצל הגברים. אין זמן החלמה והמטופל משוחרר מיידית.

ראיון  עיתונאי עם ד"ר יפה . המטפל גם  בנשים 
שעברו ניתוחי כריתת רחם.

מדגיש 
כי אין קסמים ואין פתרונות ברגע. בשיחות הכרות עם מטופליו הוא דורש מהם לקחת אחריות על בריאותם. הגוף הוא מערכת שלמה שעובדת בסנכרון עם כל חלקיה, וכש"חלק" אחד מתקלקל הוא משפיע על מערכת שלמה. הטיפול ההוליסטית של ד"ר יפה המשלב אחריות המטופל לאורח חיים בריא, ביחד עם הורמון ה"פלט" או המשחות הטבעיות, מניבים הצלחה גבוהה במיוחד ואחוזי הבראה פנומנליים.

ד"ר יפה שהינו מוביל בתחום, יעזור לכם לפתור בעיות של איזון הורמונלי על ידי טיפול הוליסטי וביולוגי וללא כימיקלים הזרים לגוף האדם, ויוביל אתכם לדרך חיים בריאה.

צילום: יח"צ

ד"ר ישראל יפה מרפאה לאיזון הורמונלי,טלפון: 07-224-220-22פורסם: 
במגזין הבריאות של שרית יוכפז

3 תגובות: 1. u05D3"u05E8 u05D9u05E9u05E8u05D0u05DC u05D9u05E4u05D4
  To:
  sarit0404@yahoo.com

  Wed, Mar 18 at 9:10 PM

  Sarit Hi,

  You are a wonderful woman who has done so much for the people of Israel and I hope you stay active and vibrant for many more years to come in good health.

  השבמחק
 2. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

  השבמחק
 3. נפגעתי ושבורת לב כאשר קרתה בעיה גדולה מאוד ביני לבין בעלי לפני שבעה חודשים בנישואיי. כל כך נורא שהוא לקח את התיק לבית המשפט לגירושין. הוא אמר שהוא לעולם לא רוצה להישאר איתי שוב ושהוא כבר לא אוהב אותי. אז הוא ארז מהבית וגרם לי ולילדי לעבור כאבים עזים. ניסיתי בכל האמצעים האפשריים להחזיר אותו, אחרי הרבה תחנונים, אך ללא הועיל. והוא אישר שקיבל החלטה ולא רצה לראות אותי שוב. אז ערב אחד, בדרכי חזרה מהעבודה, פגשתי את חברתי הוותיקה שחיפשה את בעלי. אז הסברתי לו הכל, אז הוא אמר לי שהדרך היחידה שבה אוכל להחזיר את בעלי היא לבקר לזרק כישוף, כי הוא באמת עשה את זה גם. אז מעולם לא האמנתי בקסם, אבל לא הייתה לי ברירה אלא למלא אחר עצתו. לאחר מכן הוא נתן לי את כתובת האימייל של זורק הכישוף שהוא ביקר. dralaba3000@gmail.com. למחרת בבוקר שלחתי מייל לכתובת שהוא נתן לי, ומטיל הכישוף הבטיח לי שאחזיר את בעלי ליומיים הקרובים. איזו אמירה מדהימה!! אף פעם לא האמנתי, אז הוא דיבר איתי ואמר לי כל מה שאני צריך לעשות. ואז אני עושה אותם בלי עלייה, אז ביומיים הבאים, באופן מפתיע, בעלי שלא התקשר אליי ב-7 החודשים האחרונים התקשר אליי להודיע ​​לי שהוא חוזר. כל כך מדהים !! אז הוא חזר באותו יום, עם הרבה אהבה ושמחה, והתנצל על טעותו ועל הכאב שהוא גרם לי ולילדיי. ואז מאותו יום הקשר בינינו היה חזק יותר מבעבר, בעזרתו של זורק קסמים נהדר. אז, אני אמליץ לך אם יש לך בעיות, צור קשר עם ד"ר אלאבה במייל: dralaba3000@gmail.com או צור איתו קשר בוואטסאפ וב-Viber עם המספר הזה: +1(425) 477-2744.......

  השבמחק