Translate

יום שני, 25 ביוני 2018

דר' זיאד דבור ממליץ על דרכים למניעת נזקי עור בימי הקיץ החמים. מאת: שרית יוכפז


"חכם תחת השמש"
דר' זיאד דבור ממליץ על דרכים למניעת  נזקי עור בימי הקיץ החמים
הקיץ הגיע ואתו החופש והבילויים בבריכה והים לצד שינויים אקלימיים קיצוניים, החושפים אותנו לשעות ארוכות לקרינת השמש המסוכנת .
עלייה במודעות לנזקים הפוטנציאליים לעור הפנים והגוף בד בבד עם עליית השימוש במוצרי הגנה לעור, למזעור נזקי השמש, מחייב ידע ומקצועיות רבה.
ד"ר דבור, רוקח מוצרים דרמוקוסמטים בינלאומיים, הכין עבורנו את המדריך למשתמש כיצד ליהנות מהשמש הישראלית מבלי לדאוג לסכנות הטמונות בחשיפה מוגברת לשמש בכדי לעבור בשלום את ימי הקיץ ולשמר את האור של עורנו.חשיפה לא חכמה לשמש בגיל צעיר תגרום להופעה של נזקי שמש, כתמים, קמטים וסרטן העור בגיל מבוגר יותר. אנחנו צריכים להיות "חכמים בשמש" כל הזמן על מנת לשמור על העור שלנו מכל הבחינות. להלן מספר טיפים:
1. מומלץ להימנע מחשיפה לשמש במיוחד בשעות הצהריים בהן הקרינה חזקה במיוחד.
2. מומלץ להשתמש בתכשיר הגנה מהשמש בעלי טווח רחב נגד UVA ו- UVB
3. למרוח שכבה עבה על־פני העור.
4. למרוח את התכשיר 15 עד 30 דקות לפני החשיפה לשמש.
5. למרוח את התכשיר פעמים חוזרות ונשנות במהלך החשיפה לשמש.
6. להשתמש בכובע רחב שוליים,  במשקפי שמש ובבגדים המגנים מהשמש.

7. מי הים או מי הבריכה (בנוסף לכלור שהם מכילים, משקפים את הקרינה ומגבירים את עוצמתה, ולכן כאשר אנו ליד מקור מים יש להימרח בתדירות גבוה יותר.
8. עדיף להשתמש בתכשיר הגנה מהשמש בעל מקדם הגנה (SPF) גבוה.
9. צריך לזכור ששימוש בתכשיר הגנה מהשמש אינו מספק הגנה מלאה מנזקי שמש ומסרטן העור, ולכן עדיף לצמצם את החשיפה לשמש עד כמה שאפשרהמלצות של ד"ר דבור לגבי מוצרים יעילים במיוחד בעונה חמה זו :

לחות לעור הפנים - מריחת קרם לחות בעל מקדם הגנה SPF כל שעתיים או אחרי פעילות גופנית הגורמת לזיעה , שחייה, תגן על העור ותשמור על בריאותו ויופיו. מומלץ לבחור קרם לחות על  בסיס מים ארומטיים ולא שמן, שייספג בקלות, ימרח יפה ולא יותיר תחושת כבדות. חשוב מאד להקפיד על שימוש בקרם לחות עם מקדם ההגנה גבוה מפני קרני השמש כמו קרם  של ד"ר דבור עם מקדם ההגנה בעל טווח רחב נגד UVA ו- UVB אשר נבדק בהתאם לתקנות ההגנה החדשות בצרפת, קרם זה משלב הגנה מקרני השמש, לחות ובסיס לאיפור. מחיר המוצר 150 ₪

טיפול לאחר החשיפה לשמש ולמי בריכות: בקיץ מומלץ להשתמש בתדירות גבוהה יותר בקרם גוף שמרגיע ומחליק את העור, שומר על לחותו ומונע יובש. הטיפול בעור לאחר החשיפה לשמש הינו חיוני ולכן מומלץ למרוח את עור הגוף לאחר החשיפה לשמש, לאחר שחייה בים או בבריכה ולאחר סאונה.
קרם גוף ד"ר דבור הינו קרם צמחי המבוסס על זית, רימון וענבים הידועים ביכולת שלהם מזה אלפי שנים לשמירה על בריאות העור, נגד גירויי עור, אדמומיות ולשמירה על צעירותו. הקרם מכיל תערובת מאוזנת של שמנים צמחיים, עשירים במינרלים, ויטמינם E, A, B , חומצות שומן וחומרים נוגדי חמצון ממקור טבעי, שמזינים ומגנים על העור מנזקי הסביבה. הוא  מתאים לשימוש יומיומי ויעיל במיוחד לבעלי יובש עורי ולשימוש לאחר טיפולים שונים הגורמים אדמומיות וגירויי עור. מחיר המוצר 75 ₪
חשיפה לשמש גורמת לנזקים מאוחרים החל מכוויות שמש קלות ועד כדי פגיעה מייננת בתאי העור עד כדי סרטן העור, לכן שימוש חכם בקרם צמחי כמו זה של ד"ר דבור המכיל צמחים מאד יעילים נגד רדיקלים חופשיים, מזינים, משמרים את לחות העור ומרגיעים אותו הינו חובה בימי הקיץ ולאחר שחייה בבריכות ולאחר סאונה וטיפולי קרינה שונים.

לצורכי קירור העור לאחר חשיפה לשמש או קרינה מומלץ לשלב יחד עם הקרם גוף ג'ל אלוורה טבעי של ד"ר דבור, ג'ל שקוף צח כשלג, מרגיע את העור, מקרר ומאיץ את ריפויו. ג'ל אלוורה ממיצוי טהור של עלי אלוורה מועשר בתמציות צמחים גליליים. יעיל ביותר להרגעה ושיקום העור. מעולה במצבים כגון: כוויות קלות, עקיצות, גירודים, פריחות, חשיפת יתר לשמש, אלרגיות וגירויים שונים בעור, לאחר הסרת שיער בשעווה ועוד. מחיר המוצר 29 ₪


חברת דר' דבור מפתחת ומייצר מוצרי דרמוקוסטיקה ומוצרי בריאות ורפואה  על פי מיטב המסורת הדרוזית עם חיזוק מדעי וטכנולוגי. מפעל החברה ממוקם  בכפר הדרוזי בית ג'אן, לצד מרכז מבקרים וגן צמחים מרהיב . ד״ר דבור מבסס את פועלו על ערכים בעלי זיקה חזקה לאהבת האדם והאדמה, אהבת הטבע, הבריאות, היופי  והחיים ביחד. בראש המיזם עומד דר' זיאד דבור, בוגר האונ׳ העברית ובעל תואר ד״ר מהטכניון, מרצה בפקולטה לרפואה ובמכללה האקדמית בצפת. בעברו היה הרוקח הראשי של צה״ל וכיום חבר בוועדת סל הבריאות הישראלית

כל המוצרים הינם ללא:  כימיקלים מזיקים, חומרי צבע , SLS, שמנים מינרלים , פראבנים ואלכוהול .
מומלץ.

מעבדות ד"ר דבור עובדים בהתאם לסטנדרטים בינלאומיים ו – VEGAN FREINDLY
לבירור בית המרקחת הקרוב לביתכם התקשרו: 04-9803711 או באתר www.drdabour.com.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה